MEKSYKANKA BIURO PODRÓŻY

Biuro podróży MEKSYKANKA powstało z miłości do Meksyku. Tworzą je ludzie z pasją, którzy uwielbiają to co robią. Bycie przewodnikami sprawia nam ogromną radość.  Wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej pozwoliło nam stworzyć niezwykłe programy wycieczek, na które serdecznie zapraszamy!

POZNAJ NASZĄ DRUŻYNĘ

Paulina Pinkowska 

Języki, którymi mówię to: polski, hiszpański, angielski i portugalski.

Dziennikarka z wykształcenia, zwiedziła ponad 60 państw, ale to właśnie Meksyk stał się jej drugim domem. Zafascynowana archeologią i motoryzacją. Nurkowanie, kitesurfing, przejażdżki motocyklem z nią nie ma szans na nudę. Kraje Ameryki Łacińskiej pochłonęły ją bez reszty. To z nią poznacie fascynujący Świat Majów oraz ich tragiczny upadek zapoczątkowany konkwistą. Licencjonowana przewodniczka po Meksyku: Guía de Turistas General NOM- 08 - TUR- 2002 i  Guía de Turistas Especializada en Naturaleza - (Przewodnik  specjalizujący się w naturze: fauna i flora Meksyku) oraz pilot wycieczek turystycznych.

Sho Israel Chavarria González 

Języki, którymi mówię to: angielski, hiszpański, francuski i włoski.

Specjalista od wycieczek wodnych, to z nim odkryjecie faunę i florę Półwyspu Jukatańskiego. Najczęściej można go spotkać w Parku Biosfery Sian Kaan w trakcie safari.  Należy do ludzi pozytywnie zakręconych. Licencjonowany przewodnik po Meksyku: Guía de Turistas General NOM- 08 - TUR- 2002.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych