MEKSYKANKA BIURO PODRÓŻY

Biuro podróży MEKSYKANKA powstało z miłości do Meksyku. Tworzą je ludzie z pasją, którzy uwielbiają to co robią. Bycie przewodnikami sprawia nam ogromną radość.  Wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej pozwoliło nam stworzyć niezwykłe programy wycieczek, na które serdecznie zapraszamy!

POZNAJ NASZĄ DRUŻYNĘ

Paulina Pinkowska pauadrenalina

języki, którymi mówię to: polski, hiszpański, angielski, portugalski

Dziennikarka z wykształcenia, zwiedziła ponad 50 państw, ale to właśnie Meksyk stał się jej drugim domem. Zafascynowana archeologią i motoryzacją. Nurkowanie, kitesurfing, przejażdżki motocyklem, nie ma szans na nudę. Kraje Ameryki Łacińskiej pochłonęły ją bez reszty. To z nią poznacie fascynujący Świat Majów oraz ich tragiczny upadek zapoczątkowany konkwistą. Licencjonowana przewodniczka po Meksyku oraz pilot wycieczek turystycznych.

Sho Lion szoniasty

języki, którymi mówię to: hiszpański, angielski, francuski i włoski
Specjalista od wycieczek wodnych, to z nim odkryjecie faunę i florę Półwyspu Jukatańskiego. Najczęściej można go spotkać w Parku Biosfery Sian Kaan w trakcie jeep safari.  Należy do ludzi pozytywnie zakręconych.
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych